השכרת מתנפחים בירושלים

מתקן מתנפח בצבע ירוק במידות 4*4.5

מתוך מגוון רחב של מתנפחים

מתנפחים להשכרה עבור גילאי 2-5

השכרת מתנפחים בירושלים , או בכלל נשמעת פשוטה למדיי אך טומנת בחובה מספר נקודות למחשבה בטרם תחליטו ממי ומה בדיוק לשכור את מה שנדרש לאירוע שאמור לשמח את המשתתפים .אז כשאנו מחליטים לשכור מוטב שנבדוק תחילה האם לספק מתנפחים עונה למספר פרמטרים כמו : ביטוח,רישיון עסק,אישורים להפעלה כמו תעודת מנהל /מפעיל,אישור חשמלאי לציוד  והאם לכל מתנפח מסך המתנפחים להשכרה שברשותו יש אישור מעבדה מוסמכת בתוקף ורק לאחר מכן להיכנס לסוגי המתנפחים והתאמתם לגיל הילדים וסוג האירוע אשר הנכם מעוניינים שיהיה ( אירוע תחרותי או סתם מהנה).

 השכרת מתנפחים בירושלים  – נושא הביטוח נשמע כפותר כל בעיה ופותח פתח לרשלנות וחוסר התחשבות של המזמין או המפעיל לפרטים הנוספים בהפקת האירוע ובכך הסיכויים למקרים מצערים גדלים. אז הביטוח בהפעלת מתנפחים להשכרה אינו חל על מי שלא הקפיד לאכוף מספר פרמטרים הנדרשים טרם האירוע כמו בדיקה שנתית של המתנפחים. סכום הביטוח חשוב מאוד ומוטב להתייחס לכך בכובד ראש שכן חלילה אם יפגע ילד אחד אז סביר שסכום מינימלי יכסה זאת אבל אם ובאירוע יפגעו מספר ילדים אז מן הסתם חברת הביטוח לא תהה נדיבה ומקרה כזה גם אתם תתבעו ע"י הוריי הילדים . אל תרגישו אי נעימות תדרשו את פוליסת הביטוח באימייל ובידקו היטב את הסכומים .בעל עסק המעוניין לחסוך בהוצאותיו יחסוך מעלות הביטוח ויקטין את סכומי הפרמיה למרה ולסך המקרים ואז גם אתם בבעיה .במידה והנכם שוכרים מתנפחים ומתכוונים להפעילם באופן עצמאי, דרשו מהמשכיר טופס ביטוח לשימוש עצמי בהשכרת מתנפחים. על בעל העסק לקבל היתר מחברת הביטוח להשכרת מתנפחים והפעלה עצמית של השוכר וגם לכך יש עלות כספית נוספת של חברת הביטוח מהבעלים.

 מתנפחים להשכרה בירושלים  – רישוי נדרש לכל בעל עסק המחזיק במתנפחים מחויב אחת לשנה בבדיקה של מעבדה מוסמכת אחרת אין הביטוח מכסה כלל. על הביטוח לכלול נפגעי צד שלישי וכן את בעל העסק וכן את עובדיו שכן,במידה ואחד מן העובדים יפגע באירוע גם אתם אמורים להיטבע על ידי בא כוחו. עליכם לוודא שבעל העסק חייב להיות בעל תעודת מפעיל הניתנת אחת לשנתיים בהמשך לקורס ראשוני והשתלמות דו שנתית. בעל העסק או נושא התעודה חייב להימצא באירוע בכל זמן האירוע.

אישור נדרש נוסף הוא אישור חשמלאי לכל הציוד החשמלי לרבות כבלי החשמל,המפוחים מכונות המזון. לאחר שקבלתם או הבהרתם לקבלן שההזמנה מותנית במתן כל האישורים אשר הוזכרו לעיל המשיכו לסוג המתנפחים הכמות וכו'.בפרקים הבאים אתייחס לסוגיה שתקבע את הצלחת האירוע התלויה בהנאת הילדים מהשימוש במתנפחים אשר שכרתם הגיוון שהעמדתם למשתתפים הזמן המקום ועוד .עד כאן סקרתי את נושא רישוי מתנפחים בירושלים או בכלל. במאמר הבא אתייחס לסוגי מתנפחים להשכרה בירושלים .אני מציע שלא לחפש את הזול שכן הוא טומן בחובו מוקשים רבים,מוטב לשלם יותר ולקבל מוצר עם עטיפה מבטיחה יותר (כמו ביטוח ואישורים הנדרשים ). התאמת מתנפחים להשכרה  לסוג הפעילות וגיל הילדים אסקור בהמשך בכותרת מתנפחים להשכרה בירושלים.

 

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים