קייטנות קיץ בירושלים והסביבה

המושג או המילה קייטנה נשמע כפרויקט קל ופשוט ועל פניו נדמה שכל אחד יודע ויכול להפיק. לצערי, לא כך פני הדברים ממש לא. 

אתם כהורים יודעים כי כדי להפיק פרויקט מוצלח, עליו להיות מורכב ומושקע מאוד כדי לרתק את המשתתפים ולגרום להם לרצות להגיע גם בהמשך ויתרה מכך לחכות לבוקר…..  כדי שהאמור לעיל יקרה, אני ממליץ לפנות לקייטנות בעלי ותק רב ככל שיהיה כי מי כמוך אמא שיודעת עד כמה חשוב הניסיון. כמה טעויות לא היו מתבצעות אילו רק היינו בעלי ניסיון ,,, כמה פעמים שמענו את הטעת הזאת לא אעשה שוב, כמה פעמים אמרנו לעצמנו "אילו ידעתי "…… אם כך הכל מתבסס על ניסיון שהוא הדבר הכי יקר שיש ולמה?? כי שילמנו כל כך הרבה כסף ועצבים משום שרק לא ידענו קודם.  

אם כך,נותר לסמוך רק על מי שיש ל ניסיון ורב ככל שיהי הריי זה טוב יותר. מפיק קייטנות בירושלים טובה יודע כי יש להשקיע מחשבה רבה ומשאבים ללא כל ניסיון  לחסוך במשאבים. חיסכון במשאבים ופיתוח תכנית מרתקת כרוכים בעלויות כספיות וכל פעולה להקטין עלויות תביא במישרין להפחתה משמעותית בהנאת הילדים. ירידה בהנאת הילדים תגרום לכך שהילדים לא ירצו לקום בבוקר ולכם ההורים לאכזבה רבה ולאי קבלת התמורה המליאה לכספכם.

לפניכם תכנית הקייטנות למחזור ראשון  ולמחזור השני. הקליקו פעמיים על התמונה וקבלו תכנית מאתגרת רוויה באטרקציות וריגושים,כוללת הסעות,ארוחת בוקר וצהריים .

ההסעות הן גם מירושלים וגם ממעלה אדומים(בנפרד).

גילאים: עולים ל-ב ועד ז

תאריכים:

מחזור ראשון- 1.7-20.7

מחזור שני-    22.7-11.8 ( לא כולל ט' באב)

 

קייטנת לאה שורדת ומשגשגת 36 שנים,כן כן  אתם קוראים נכון קייטנת לאה היא הוותיקה מכל הקייטנות והסיבות לכך רבות ברורות.

בקייטנת לאה מאמינים כי תכנית מרתקת תביא לכך שילדים ירצו תמיד לחזור ולכן התכנית נבחרת בקפידה רבה למה שהילדים אוהבים ולא למה שההורים מעוניינים.הילדים כיום מחפשים מסגרת מהנה עם חוויות וריגושים ולא מסגרת שגרתית שיש במתנסים ובבתי ספר.יציאה ללונה פארק,לסופרלנד,לימית 2000, השרדות בבריכה עם מתקנים הכי יפים ומושקעים ברמת האתגרים תוך התייחסות לילדים שיודעים וגם לאלה שאינם יודעים לשחות ,לילה לבן גדוש בחוויות עד שעות הבוקר,כולל כישרונות צעירים ,טורניר כדורגל וכדורסל,נולדו לרקוד,הם חלק ממכלול החבילה שילדים מחפשים ורוצים בקייטנת לאה הם מוצאים זאת .

מנסיונינו הרב למדנו להפיק תכנים מרתקים לקשת רחבה של גילאים החל מילדי הגן ועד לבוגרי כיתות ז.

שני מחזורים כאשר המחזור השני מתחיל מיד עם סיום המסגרת בבתי הספר וגולש כמעט למחצית חודש אוגוסט

לכם ההורים קייטנת לאה מעמידה  שירותי הסעות,ארוחות בוקר וצהריים על בסיס יום ארוך אשר נותנים מענה גם לצרכים שלכם ובסך הכל כולכם מרוצים. אז בלי לשים לב הגעתם לסיבות והסוד הטמון בהצלחתה של קייטנת לאה .

קייטנות לאה בירושלים

 

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים