קייטנות הישרדות בירושלים|קייטנות אטרקציות ואתגרים קיץ 2019|קייטנות במעלה אדומים|קייטנות בירושלים

לילות לבנים

כי זה מה שכל הילדים אוהבים ורוצים ! בקיץ 2019, הפתעות ואטרקציות רבות .קייטנות הישרדות בירושלים,טעונה באטרקציות ואתגרים, במים וביבשה. כוללת הסעות,ארוחת בוקר וצהריים. לונה פארק,סופרלנד,ימית,ומיימדיון,בקייטנות קיץ 2019,של קייטנת לאה.

בקייטנות קיץ 2019,מחכה לילדים שאוהבים אתגרים, משימות הישרדות רבות. תכנית מרתקת ,בקייטנת לאה. לכל מי שאוהבים מים,בשילוב משימות של צלילה ושחיה, בתחרויות על פי גילאים כמובן. חלק מהיום, מוקדש גם למתנפחים תחרותיים, על המים. בכל יום שנבקר בבריכת השחייה.,יהיה מתקן מתנפח תחרותי שונה, מהיום שקדם. בנוסף לכך,ננסה לשרוד גם ביבשה,בקייטנות בירושלים. בשילוב משימות הישרדות, מגוונות ורבות. באולם הספורט,נפגוש 7 מתנפחים מאתגרים. אם לא די בכך,באולם הממוזג והמפואר,במחציתו השנייה נפגוש 12 שולחנות משחק,סנוקר,הוקי ושולחנות כדורגל . מחוץ לאולם,ניטול חלק בסדנאות אפיית פוקצ'ות ופיצות,סדנת תכשיטנות ואפקטים בקולנוע. בקומה העליונה,בסטודיו למחול,תמתין לבנות מדריכה בסגנונות היפופ  וסלסה. כפי שהבטחנו,אז עוד ועוד במכלול הפעילות המדהימה,בקייטנות לאה בירושלים. במגרשי הספורט,נקיים טורנירי כדורגל,ובחורשה הצמודה להם,נקיים ירי פיינטבול למטרות. רגעי השיא,הם במי הנסיעה ללונה פארק בל אביב,בשבוע הראשון. היציאה לפארק נוסף בשבוע השני תהיה לפארק המים,ימית 2000.בשבוע השלישי,נצא לכייף בפארק המים מיימדין המחודש עם 2 מגלשות  חדשות. הגענו ליומה האחרון של הקייטנה,יום שכל ילד וילדה,בקייטנות קיץ 2019,מחכים שיגיע. נכין את שקי השינה וציוד אישי נוסף כבר בערב .בבוקר,נעלה לאוטובוסים,טעונים באנרגיות חיוביות ומרץ רב,היישר לסופרלנד.  לקראת ערב,נעלה לאוטובוסים,נגיע לשטח הקייטנה,ללילה גדוש בחוויות עד לשעה 02.00,לפנות בוקר. בשעה זו,ניכנס לשקי השינה,עד 6:00 בבוקר. לקראת השעה 07:00,נעלה לאוטובוסים,נפרדים עם דמעות של אושר ומחכים לשנה הבאה .

על דגלנו חרטנו! נעשה ככל שיעלה בידנו. למען,הישרדות, אטרקציות וריגושים,לילדים,בקייטנות הישרדות בירושלים. שקט נחת,נוחות וסיפוק,להורים בקייטנות קיץ 2019 

בפרק הקודם,מנינו את הפעילות המרשימה שאותה אנו מציעים. בפרק זה נספר,מדוע אנו טוענים לשקט,נחת ונוחות להורים בקייטנות קיץ 2019.

נוחות,היא מושג שחשוב לכל הורה,ובמיוחד במאה ה-21 ,שבה הלחץ הולך וגובר. לחץ של קריירה,ריצה מטורפת לעבודה,דאגות במהלך היום לילדים, בקייטנות בירושלים ובמעלה אדומים ובארץ בכלל. להסיע את הילדים,לקייטנות קיץ  ולמסגרות לגיל הרך. בסוף חום עבודה לחוץ ומתיש,להגיע בזמן , כדי להוציא את הילדים, מהמסגרות השונות מבלי לאחר. בקייטנת לאה ,עושים הכל,כדי שיהיה נוח גם להורים. הקייטנה היחידה,המציעה שירותי הסעות הלוך ושוב,ב- קייטנות בירושלים,היא קייטנת לאה. ההסעות מתבצעות, מנקודות רבות בשכונות העיר וכן מהשכונות במעלה אדומים.

ארוחת בוקר וצהריים חמה בחמגשית – ארוחת בוקר,מוגשת מידי בוקר,לכל ילד וילדה .שני סוגי גבינות,ריבה או שוקולד והכל לפי בחירת הילדים. ארוחת צהריים חמה מוגשת מידי יום לילדים בקייטנות בירושלים. לילדי מעלה אדומים,רק בימים הארוכים.

הסעות: ירושלים -מחזור א'-  דרך חברון,הר חומה,גילה,צומת פת,בית הכרם,בית הנוער העברי,רמת שרת,קרית יובל,משואה.

הסעות במחזור ב– דרך חברון,הר חומה,גילה,איצטדיון טדי

מעלה אדומים– ממרבית השכונות בשני המחזורים.

תאריכים: 

מחזור א'- 1-7/19-18/7/19

מחזור ב- 22/7-8/8

גילאים :7-12

שעות משוערות לתושבי ירושלים 

7:30-15:00.בימי הפארקים 18:00.

שעות משוערות לתושבי מעלה אדומים – מסלול משולב שעות משתנות.

בימי היציאות לפארקים 7:30-18:00 .בימי קידר : 7:30-13:45.בימים שאנו בירושלים 7:30- 14:30

השעות מתייחסות לתחילת וסיום ההסעות.

טלפון להרשמה:02-6434312

ניתן לשלוח הודעה בצור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

 

 

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים