קייטנות קיץ בירושלים|קייטנת קיץ 2020|קייטנות קיץ במעלה אדומים|קייטנות בירושלים

לילות לבנים

קייטנת קיץ 2020,קייטנה קיץ בירושלים הכי מושקעת,או אם תרצו קייטנת קיץ  במעלה אדומים,הכי מומלצת,אנו הכתובת. 

כי זה מה שכל הילדים אוהבים ורוצים תמצאו ב- קייטנות קיץ בירושלים 2020,הפתעות ואטרקציות רבות .קייטנות הישרדות ספורט בירושלים,טעונה באטרקציות ואתגרים, במים וביבשה. כוללת הסעות,ארוחת בוקר וצהריים. לונה פארק,סופרלנד,ימית,ומיימדיון.

  

בקייטנות קיץ 2020,או אם תרצו קייטנות קיץ בירושלים או אם אתם מחפשים קייטנה במעלה אדומים,אז אצלנו תמצאו מסגרת קייטנת קיץ, לילדים שאוהבים אתגרים, משימות הישרדות רבות. תכנית מרתקת ,בקייטנת לאה. לכל מי שאוהבים מים,בשילוב משימות של צלילה ושחיה, בתחרויות על פי גילאים כמובן. חלק מהיום, מוקדש גם למתנפחים תחרותיים, על המים. בכל יום שנבקר בבריכת השחייה.,יהיה מתקן מתנפח תחרותי שונה, מהיום שקדם. בנוסף לכך,ננסה לשרוד גם ביבשה,בקייטנות בירושלים. בשילוב משימות הישרדות, מגוונות ורבות. באולם הספורט,נפגוש 7 מתנפחים מאתגרים. אם לא די בכך,באולם הממוזג והמפואר,במחציתו השנייה נפגוש 12 שולחנות משחק,סנוקר,הוקי ושולחנות כדורגל . מחוץ לאולם,ניטול חלק בסדנאות אפיית פוקצ'ות ופיצות,סדנת תכשיטנות ואפקטים בקולנוע. בקומה העליונה,בסטודיו למחול,תמתין לבנות מדריכה בסגנונות היפופ  וסלסה. כפי שהבטחנו,אז עוד ועוד במכלול הפעילות המדהימה,בקייטנות לאה בירושלים. במגרשי הספורט,נקיים טורנירי כדורגל,ובחורשה הצמודה להם,נקיים ירי פיינטבול למטרות. רגעי השיא,הם במי הנסיעה ללונה פארק בל אביב,בשבוע הראשון. היציאה לפארק נוסף בשבוע השני תהיה לפארק המים,ימית 2000.בשבוע השלישי,נצא לכייף בפארק המים מיימדין המחודש עם 2 מגלשות  חדשות..

על דגלנו חרטנו! נעשה ככל שיעלה בידנו.  אטרקציות וריגושים רבים,לילדים,ב- קייטנות  בירושלים. שקט נחת,נוחות וסיפוק,להורים ב- קייטנות קיץ 2020 

בפרק הקודם,מנינו את הפעילות המרשימה שאותה אנו מציעים בקייטנות קיץ במעלה אדומים או אם תרצו בקייטנות במעלה אדומים שהן ייחודיות ומאתגרות . בפרק זה נספר,מדוע אנו טוענים לשקט,נחת ונוחות להורים בקייטנות קיץ 2020.

נוחות,היא מושג שחשוב לכל הורה,ובמיוחד במאה ה-21 ,שבה הלחץ הולך וגובר. לחץ של קריירה,ריצה מטורפת לעבודה,דאגות במהלך היום לילדים, בקייטנות בירושלים ובמעלה אדומים ובארץ בכלל. להסיע את הילדים,לקייטנות קיץ  ולמסגרות לגיל הרך. בסוף חום עבודה לחוץ ומתיש,להגיע בזמן , כדי להוציא את הילדים, מהמסגרות השונות מבלי לאחר. בקייטנת לאה ,עושים הכל,כדי שיהיה נוח גם להורים. הקייטנה היחידה,המציעה שירותי הסעות הלוך ושוב,ב- קייטנות בירושלים,היא קייטנת לאה. ההסעות מתבצעות, מנקודות רבות בשכונות העיר וכן מהשכונות במעלה אדומים.

ארוחת בוקר וצהריים בקייטנת קיץ בירושלים,חמה בחמגשית – ארוחת בוקר ב קייטנת קיץ במעלה אדומים,מוגשת מידי בוקר,לכל ילד וילדה .שני סוגי גבינות,ריבה או שוקולד והכל לפי בחירת הילדים. ארוחת צהריים חמה מוגשת מידי יום לילדים ב- קייטנות בירושלים. קייטנות במעלה אדומים,רק בימים הארוכים (בכל הימים למעט הימים שאנו בבריכת קידר (הבריכה לשימוש בלעדי לילדי קייטנות קיץ בירושלים ו-קייטנות קיץ במעלה אדומים של לאה).

הסעות: ב– קייטנת קיץ בירושליםמחזור א'–  דרך חברון,הר חומה,גילה,צומת פת,בית הכרם,בית הנוער העברי,רמת שרת,קרית יובל,משואה.

הסעות ב- קייטנת קיץ 2020 בירושלים  במחזור ב– דרך חברון,הר חומה,גילה,איצטדיון טדי

הסעות ב- קייטנות קיץ במעלה אדומים– מחזור א' ממרבית השכונות במעלה אדומים.

הסעות ב- קייטנות במעלה אדומים – מחזור ב' ממרבית השכונות במעלה אדומים.

תאריכים לקייטנות קיץ 2020 בירושלים וקייטנות קיץ במעלה אדומים: 

מחזור א'- 1-7/20-20/7/2020

מחזור ב- 22/7/2020-11/8/2020

גילאים :7-12

שעות משוערות ל- קייטנת קיץ בירושלים 

7:30-15:00.בימי הפארקים 18:00.

שעות משוערות ל-קייטנת קיץ במעלה אדומים – מסלול משולב שעות משתנות.

בימי היציאות לפארקים 7:30-18:30 .בימי קידר : 7:30-13:45.בימים שאנו בירושלים 7:30- 14:30

השעות מתייחסות לתחילת וסיום ההסעות ב-קייטנות קיץ .

 

טלפון להרשמה:02-6434312

ניתן לשלוח הודעה בצור קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

paintball target soots

whith air condition 'inflatables and fun

big hall for sony playstation and fun

water inflatables evry day ai summer camp 2020 in jerusalem an summer cap in maale adomim

 

 

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים