אטרקציות לימי הולדת בירושלים

גרים בירושלים הר אדר נטף כפר ומעלה אדומים קידר ? רוצים לחגוג לילד או לילדה יום הולדת שלא יישכח מלב החברים? 

בגינתכם הפרטית, באולם או בחורשה או במדשאה סמוכה אשר נמליץ לכם.

המלצות על אטרקציות לימי הולדת בירושלים

אתם רוצים לחגוג יום הולדת בדרך מיוחדת באולם,או בגינתכם או בחורשה או במדשאה סמוכה אלה כמה רעיונות לאטרקציות. מבין כל אלה תוכלו לבחור אטרקציות לימי הולדת בירושלים המתאימות לכם ולילדים:

  • סוני פלייסטיישן – הילדים אוהבים משחקי מחשב? אפשר לארגן משחקי פלייסטיישן ולערוך משחקים ותחרויות בין הילדים. דו,מאות למשחקים אלה יכולות להיות כדורסל, ריקוד, כדורגל, סקטבורד או מרוץ מכוניות.
  • סדנאות אפייה – הילד אוהב להכין ביחד אתכם את ארוחת הערב? ניתן לארגן סדנאות אפייה שבהן לומדים הילדים לאפות פיצות ופוקאצ'ות.
  • מכונת סוכר פופקןרן וברד – הילדים מחפשים תמיד את מכונת צמר הגפן המתוק בשבוע הספר? אפשר להפתיע את הילד וחבריו בדוכן להכנת הצמר גפן שהוא שלכם למשך כל האירוע.
  • משחקי ספורט – אם הילד וחבריו הם ילדים פעילים שאוהבים לשחק כדורגל בכל הזדמנות, תוכלו להזמין משחקי שולחן כמו הוקי או כדורגל וסנוקר,מטרות שאליהן צריך לקלוע באמצעות ירי פיינטבול.
  • מתנפחים – המתנפחים מתאימים למגוון רחב של גילאים. הילדים הקטנים ייהנו מפעילות במתנפחים פשוטים יותר הכוללים מגלשה קטנה ומקום לקפיצות ודילוגים, והילדים הגדולים יותר ייהנו ממתנפח שכולו מסלולי מכשולים וקירות טיפוס.
  • צילום מגנטים
  • מוסיקת רקע – עם מיקרופון לברכות ומוזיקה אשר תנעים את האווירה .
  • קייטרינג – אם אין לכם אפשרות לבשל עבור החברים הרעבים שבאים לשמח את הילד במסיבת הבר מצווה שלו, תוכלו להזמין קייטרינג טעים.

אטרקציות אלה ועוד מוצעות על ידי לאה הפקות, החברה שמספקת אטרקציות לימי הולדת בירושלים מעלה וכפר אדומים נטף והר אדר ועוד ישובים סמוכים לילדים בכל הגילאים. 

הפעלות אצל לאה הפקות

מעבר לציוד עבור אירועים שמציעים בחברת לאה הפקות, צוות החברה מספק מגוון רחב של פעילויות לימי הולדת. תוכלו להזמין מופע של קוסם שיבצע להטוטים מגוונים או ליצן שיצחיק את הילדים הקטנים ויחלק פרסים. לאירועים גדולים כמו חגיגות בר מצווה ובת מצווה אפשר להזמין רקדני ברייק דנס שירקידו את ילד יום ההולדת ויקפיצו את חבריו. 

אז אם חיפשתם אטרקציות לימי הולדת בנטף הר אר, מעלה וכפר אדומים, קידר ומודיעין צרו איתנו קשר.

אטרקציות לימי הולדת בירושלים

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים