בת מצווה מיוחדת

בת מצווה מיוחדת ומאתגרת,או בת מצווה במודיעין או בת מצווה בירושלים או בכל מקום בארץ הן יחודיות מאתגרות ספורטיביות,מבטיחות.

בת מצווה מיוחדת חיפשתם? אנו בלאה הפקות אירועים וקייטנות עם ניסיון של 37 שנים. אנו נדע להפיק עבורכם בת מצווה במודיעין, שכל הכיתה תזכור את האירוע. .מסיבת בת מצווה במודיעין וגם בת מצווה בירושלים, ובכל מקום בארץ יכולה להתקיים,בחורשה או בבריכה או בגינה הפרטית וגם באולם.

בת מצווה מיוחדת,שופעת ברעיונות ואטרקציות, שעוד לא ראיתם. כל זאת תמצאו אצלנו, בשלל חבילות בהתאמה מליאה לכיסכם….

בת מצווה מיוחדת , שתכלול את,השור הזועם,ירי פיינטבול למטרות,שולחנות משחק מתקני הישרדות.(סנוקר,כדורגל והוקי)סוני פלייסטשן,זירת WW היאבקות,קיר טיפוס. מיתקן כדורסל מתנפח מגניב לשני מתמודדים,בכל שתי דקות (הכדורים חוזרים ומי שקלע הכי הרבה הוא המנצח).

באירוע בת מצווה בירושלים וגם בת מצווה במודיעין,תמצאו אצלנו מתקנים הכי שווים גם לבריכה. המזון -איך אפשר להרים בת מצווה במודיעין,או בת מצווה בירושלים, בלי פינת המתוקים. מכונת הברד,פופקורן,סוכר,תנור לאפיית פיצות ופוקצ'ות, נקניקיות.  מוזיקה??  שאתם תבחרו.  כל המרכיבים שציינתי,יהפכו מסיבת בת מצווה מיוחדת ומושלמת כולל צילום מגנטים.

גם סוני פלייסטשן לבנים וגם לבנות,גם הגלשן המוטורי שמשגע את כל בני הנוער. שולחנות משחק הוקי אוויר,שולחנות סנוקר,שולחנות כדורגל ושולחנות פינג פונג ,הם להיט במסיבות בת מצווה. כל זאת בשילוב הפעלות תחרותיות או שלא .בהתאם לבחירתכם. 

אנו נתאים לכם את בת המצווה ,בהתאם לתקציב אשר תעמידו לאירוע. זאת מבלי לחרוג ובלי דאגות מיותרות. את הדאגות עם צלם לבת מצווה ,או עם ה D.J לבת מצווה במודיעין וגם ל,בת מצווה בירושלים אנו נדאג. גם את ספקי המזון  השונים השאירו למקצוענים .  

 במרוצת השנים,צברנו ניסיון רב. ניסיוננו,ישמש אתכם להפקת אירוע, בת מצווה. ברמה גבוהה אשר תתאים לכל ילד וילדה. הילדים, ישתפו פעולה וגם לאלה שלא ,נמצא את הפתרון. נסחף את כולם, לחגיגה מושלמת. טעמה של המסיבה,ייחרט להרבה שנים .

השאירו לנו את הדאגות בהפקת בת מצווה.  אנו נתאם בין כל הספקים, את האירוע המושלם של בת מצווה מקורית.כל זאת כמובן,  לשביעות רצונכם. רעיונות לבת מצווה מושלמת תקבלו אצלנו ובמחירים סבירים. כולל ספקי צילום,מזון קייטרינג תפאורה,מוזיקה והפעלות רבות ומהנות. הגיעו לאירוע בת מצווה במודיעין,כאורחים ואנו נדאג לכל הסידורים .

בתמונות אשר בהמשך העמוד, תוכלו להתרשם מרמת הרעיונות. בשיחה אשר בהמשכה נקיים מפגש עמנו, תוכלו לקבל רעיונות נוספים, לבת מצווה במודיעין וגם לבת מצווה בירושלים,בכמות רבה יותר. אז למה אתם מחכים . חייגו כעת ונפגשים.0545692222 – אהוד 

 

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים