קייטנות בירושלים הכי מושקעות

קייטנות בירושלים רבות. מה עליכם לבדוק בטרם תקבלו החלטה ,למי מה-קייטנות בירושלים לשלוח את ילדיכם מתוך ידיעה,כי הנכם מפקידים,בידי מפיקי קייטנות,את היקר לכם מכל !

קייטנות בירושלים רבות הן ולכן מצאתי לנכון לכתוב מאמר זה. כדי לסייע לכם ,לקבלת החלטה נבונה, בבחירת קייטנה המתאימה לילדכם.

קייטנות  בירושלים ,אמורה להכיל תכנים מיוחדים,שירותי הסעות לנוחיותכם כוללות ארוחת בוקר וצהריים.

  1. קייטנות בירושלים ובכלל בישראל  חייבות רישוי עסק  (במידה והקייטנה במקום אחד).

  2. אישור משרד הבריאות למזון והיצרן המספק את המזון.

  3. מי חברת ההסעות הנותנת שירותיה לקייטנה ובמיוחד בקייטנות קיץ 2020 בירושלים.
  4. ביטוח- מה סכום הביטוח וההתניות השונות .
  5. אישור משרד החינוך לפתיחת, קייטנות קיץ בירושלים
  6. גיוון תכנית- על התכנים בקייטנה להתאים לאופיים ותכונותיהם של ילדיכם. תכנית מאתגרת הנבנית בהדרגה ומאתגרת יותר מיום ליום כמו של ימים בבריכה בפעילות הישרדות ולא משעממת ,פעילות מרתקת ביבשה בימים שאינם בבריכה,שילוב של אטרקציות מהמובילות והיקרות בארץ (כפי שיפורטו בהמשך) שיגרמו לילדכם לרצות להגיע ל קייטנה בימים הבאים בהתלהבות רבה יותר .כך נכון לבנות תכנית ל קייטנות קייץ ובמיוחד ל- קייטנות קייץ 2020 ירושלים מעלה אדומים,שכן דרישות הילדים הולכות וגוברות משנה לשנה.
  7. הדרכה- כמה רכזים יש בקייטנה בתפקידים השונים לדוגמה : רכזי מחנות,רכז הסעות,רכזת תזונה,רכז ביטחון,רכזת תכנים .זאת בנוסף למדריכים כמובן.
  8. מחיר הקייטנה לילד ועל איזה בסיס  הוא מורכב  לדוגמה : האם הוא כולל: א.צהריים ,הסעות,אטרקציות חיצוניות ומה טיבן והתאמתם לילדיכם במסגרת קייטנה.
  9. מה מכילה ארוחת בוקר ב- קייטנה .מה כוללות ארוחות צהריים ב- קייטנות קיץ וכיצד הן מוגשות. מה קורה כאשר הילדים מבקשים תוספות ….האם יש מענה בקייטנה לילדים צמחוניים.

קייטנות בירושלים – תכנית 

הישרדות ביבשה ב-קייטנות בירושלים : ירי פיינטבול, ירי ברובי לייזר אינפרא אדום השור הזועם (גלשן מוטורי),חץ וקשת, קיר טיפוס, כדורגל, כדורסל,תכשיטנות,אפקטים בקולנוע,שולחנו משחק,5 מסכי סוני פלייסטשן פיפא,כדורסל,מירוצי מכוניות וגם לבנות just dance ריקוד.פופ קורן,סדנת מסטרשייף,אפיית פיצות ופוקצ'ות ,פופ קורן ברד,סוכר על מקל הן דבר שבשגרה.

הישרדות במים ב- קייטנות בירושלים : מגלשות ענק הפירטים,מגלשת התנין,הדינוזאור הטרזן ותחרות הבננות בשילוב צלילה והוצאת עצמים מקרקעית הבריכה,תכשיטנות,שולחנות משחק ועוד.
 אימא !!! הרי הדבר הכי יקר שיש לך הם ילדייך, אז את הדבר היקר ביותר מפקידים בידיו של גוף עם הניסיון הגדול ביותר בתחום קייטנות קייץ בירושלים והסביבה.

לפרטים נוספים:02-6434312 לביצוע הרשמה לחצו כעת על הקישורית בירוק https://klea.co.il/

ניתן להגדיל את הטבלה,בלחיצה כפולה.

קייטנות בירושלים

טבלה מרכת נתונים חשובים

צור קשר
להצעה מיוחדת השאר עכשיו פרטים

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים